• Velikonoce jsou před námi, máme pro vás tip na poctivá vykrajovátka

Domácí čistička odpadních vod

Pro čištění odpadních vod slouží takzvané čističky, které řeší problémy s odpadní a splaškovou vodou v závislosti na životním prostředí. Pokud chcete ušetřit provozní náklady za odpadní vodu, je to nejschůdnější možné řešení. Díky čističce odpadních vod můžete místo pravidelného vyvážení vypouštět pročištěnou odpadní vodu do přírody, čímž výrazně snížíte finanční náklady. Pořizovací cena čističky odpadních vod je také mnohem nižší než u připojení k veřejné kanalizaci. Pokud navíc v místě vašeho bydliště kanalizace prozatím není, žádná jiná možnost vám téměř ani nezbývá.

Čistička odpadních vod funguje na bázi stlačeného vzduchu. Tento proces zodpovídá za čistící procesy i čerpání. Nejmodernější čističky se přitom vyznačují volným prostorem bez pohyblivých součástí, které by se uvnitř čističky mohly porouchat, a tím by znemožnili bezchybné fungování. Jistě vás také příjemně překvapí nízká hlučnost kompresoru, která byla v minulosti považována za největší nevýhodu čističek odpadních vod. Díky modernímu provedení vysoce výkonného kompresoru se nemusíte smiřovat ani s nepříjemným hlukem.

Čističku odpadních vod lze umístit jak uvnitř stavby, tak i mimo ni a to k podzemnímu i nadzemnímu usazení. Výsledná poloha závisí na požadavcích zákazníka a rovněž na přizpůsobení dané stavby či obydlí. Samozřejmě lze čističku využít jak v rodinných domech, tak i v rekreačních objektech nebo ve výrobních budovách. Moderní čističky pracují bez obtíží i v zátěžových podmínkách, mezi které patří vysoké teploty, tlak a nízká využívanost. Údržba je přitom nutná pouze dvakrát do roka.

 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Povinné položky *