• Velikonoce jsou před námi, máme pro vás tip na poctivá vykrajovátka

Gelové matrace

Gelové matrace jsou horkou novinkou na trhu s matracemi. Jedná se zde o nové matrace s gelovým jádrem. Takový gel má řado nových a doposud nepoznaných vlastností, které přináší velmi příhodné vlastnosti, které zlepší váš spánek.

Spánek na gelové matraci je skvostem

Gelové matrace patří mezi ty luxusnější. Není nic lepšího, než se vrátit do postele po namáhavém dni, celí polámaní a „zbití“. Zrovna v takové chvíli je na vaší posteli, roštech a matraci, aby vám vrátili vitalitu a poskytli vám osvěžující kvalitní spánek. Tajemství gelu
Gelové matrace jsou naplněny speciálním materiálem, geltechem, který je novinkou v matracovém průmyslu. Kromě toho, že je dokonale pohodlný, můžeme zmínit jeho převratné, nikde jinde neviděné, vlastnosti:

Udržování tepla – díky speciální technologii výroby a vlastnostem gelu můžeme říci, že vaše matrace podrží teplo, které do ní svým tělem vložíte. To je příhodné zejména v zimních obdobích nebo v době nemoci, kdy potřebujete teplo stále.

Obtékání těla – gel je tekutina o nízkém stupni tekutosti. Díky tomu dovede reagovat velmi přesně a s detailní péčí se matrace podrobí vašemu tělu. A navíc – vytlačené molekuly gelu obklopí vaše tělo, takže mu dopřejí vyšší stupeň opory, než kdejaká jiná matrace.

Mechanická nezničitelnost – matrace se často po několika letech proleží a jejich ortopedické vlastnosti upadají a spánek ztrácí na kvalitě. Gel je stálý. Vždy ochotně ustoupí vašemu tělu a po zvednutí se z postele se vždy vrátí na své místo. Stálost ložní plochy je doživotní.

Relaxace svalů
Některé gelové matrace mají gel uložený zvlášť v pouzdrech. Gel tak může nabývat rozdílných hustot a tuhostí, takže i gelové matrace mohou být několika zónové a tak nabídnout různým částem těla osobitý přístup. Určitě uznáte, že bedra potřebují jiný přístup než krční páteř.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Povinné položky *