• Velikonoce jsou před námi, máme pro vás tip na poctivá vykrajovátka

Levné matrace

Levné matrace na prodej, snad všichni chtějí mít kvalitní spánek.

Český trh tak nabízí nesčetné množství levných a přitom kvalitních matrací, např. matrace pružinové, matrace sendvičové, matrace latexové nebo ty se studenou (línou) pěnou. Výběr je velmi široký.

Navíc se používají i ty nejmodernější technologie, jejímž výsledkem jsou latexové či gelové matrace. Na výběr jsou i luxusní materiály, jako je třeba kokos či ovečka. Ty se při prodeji dají i kombinovat a vám tak vznikne matrace oboustranná, jak na léto (kokos) tak na zimu (ovečka).

Plus při prodeji levné matrace

Při prodeji matrací hraje roli několik aspektů, podle kterých se zákazníci řídí. Matrace nejsou ničím malým a dobře skladovatelným při převozu. Proto zákazníky vždy nadchne možnost dovozu až do domu, pokud možno zdarma.

Pro tuzemské zákazníky může být i výhoda toho, že je firma česká či moravská. Lidé rádi podporují svůj kraj.

Snad základem jsou certifikáty. Pokud nejsou dosažené a doložené, není radno si matraci u tkaného prodejce či výrobce pořídit. Použité materiály by měly vždy odpovídat normám ČR.

Prodej a výroba

U prodejů, které své matrace zároveň prodávají, máte jistotu přímého přístupu a patrně i více šancí na kvalitní jednání v případě reklamace. Výrobce a zároveň prodejce totiž nemusí posílat své vadné výrobky nikam dál, než k sobě samému. Další výhodou může být i nižší cena. Matrace mohou být levnější než u dovozců právě proto, že odpadá onen dovoz. Náklady na převoz a balení ze zahraničí jsou často opravdu vysoké. Tuzemský výrobce-prodejce tyto náklady ale platit nemusí, navíc bude chtít konkurovat renomovaným výrobcům ze zahraničí.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Povinné položky *