• Velikonoce jsou před námi, máme pro vás tip na poctivá vykrajovátka

Plastové jímky

Žijete v obci, která ještě nemá vybudovanou kanalizaci, a bojujete s problémy, které vám vznikají díky odpadní a splaškové vodě? Pak jsou vaší jedinou záchranou plastové jímky, které jsou určené pro odstranění právě takových problémů. Celý ten zázrak spočívá ve speciálně vytvořené plastové nádobě obrovských rozměrů, kterou si zabudujete do země a využijete ji jako přechodný prostor pro odvod odpadních vod. Plastová jímka ovšem musí být k takovému úkolu speciálně vytvořena. Nespokojujte se proto s málem.

Kvalitní plastové jímky mají speciální konstrukci, která zajišťuje její vysokou odolnost při zapuštění do země a tlaku odpadních vod. U běžných jímek je nutné nejprve díru zabetonovat. Samonosné a kvalitně zkonstruované jímky stačí ovšem pouze zasypat zeminou. Jistě si umíte představit, kolik práce a starostí tím ušetříte. Kromě vyhloubené jámy nemusíte mít žádné starosti se stavebními pracemi. Co se týče odolnosti plastové jímky, věřte, že svoji životností vás možná dokonce předčí.

Aby nebylo vyjmenovaných výhod málo, existuje celá řada speciálních druhů jímek, které se od sebe liší nejenom tvarem ale i obsahem. Bohatý výběr vám poskytuje individuální výběr, který bude odpovídat přesně vašim potřebám. Za své peníze si zasloužíte to nejlepší a kvalitní jímky vám poskytnou často ještě mnohem více. Kvalitní plastové jímky na míru jsou totiž uzpůsobené tak, aby uspokojily každého. Jistě uspokojí i vás.

 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Povinné položky *